פסיכותרפיה ואימון לקבלת החלטות

אודי ערד פסיכותרפיה ואימון אישי
052-5675969

אני רוצה לספר לכם איך התחיל הסיפור האישי שלי עם אהבה.

אהבה מאוד מיוחדת. אהבה עמוקה וביישנית שפרצה במלוא העוצמה.

אני מספר פה רק את ההתחלה אבל אני חושב שתבינו

הסיפור שלי מתחיל בשנת 2005

—————————————————————-

היא פתחה לי את הדלת עם חיוך וסימנה לי לבוא אחריה,

היא חיכתה לי וזה היה ברור,

סגרתי את הדלת והלכתי אחריה דרך הסלון אל הקומה השניה

שם על הספה בין שני חתולים היא הושיבה אותי, התיישבה על כורסא ממול מזגה לי כוס מים בנחת, חייכה אליי ושאלה: "איך אני יכולה לעזור לך אודי?"

ואני שדמיינתי את הרגע הזה כל כך הרבה זמן, קפאתי ולרגע איבדתי את המילים. הסתכלתי עליה והרגשתי את הלב שלי דופק בעוצמה והיה לי ברור שאני פוחד. כל ההכנות שלי לא עזרו, ולמרות שבאתי מרצוני פתאום התחשק לי להעלם משם.

היא, עושה רושם לא התרגשה מהשתיקה שלי, ומשהו בשקט שלה הרגיע אותי.

אחרי עוד קצת שתיקה ועוד נעיצת מבטים בריצפה הרמתי מבט הסתכלתי עליה ואמרתי: "אני בן 35 ומעולם לא התאהבתי, אני רוצה להתאהב! אני רוצה לפתוח את הלב שלי בשביל זה באתי"

עינת חייכה אליי, ואמרה לי "איזה כייף, ברוך הבא איש אמיץ יאללה בוא נפתח את הלב"

 ———————————————————————-

למי שזה עוד לא ברור, ככה התחילה הפגישה הטיפולית הראשונה שלי כמטופל בעליית הגג אצל עינת בשכונת נווה צדק הקסומה בדרום תל אביב, שאליה הייתי מגיע מידי שבוע.

הטיפול שלי נמשך כמעט שנתיים ובמהלכו קרו לי המון דברים שקצרה היריעה מלתאר כרגע. אני לא אגזים אם אומר שבמהלך השנתיים האלו, לא רק שפתחתי את הלב והתאהבתי אלא שבמובנים רבים נולדתי מחדש.

אני מספר לכם את כל זה כדי שתדעו שלפני שהתאהבתי לראשונה באישה בגיל 37 (ואח"כ שוב באשתי בגיל 41) ולפני שנפרדתי מהעבודה "הבסדר" שלי כמתכנן תחבורה, והתאהבתי בעבודה מסעירה מרגשת ומספקת כמאמן אישי ופסיכותרפיסט, הייתי חייב לעבור דרך מה שכל אדם שמחפש אהבה זקוק לו

וזה – מנה גדושה של אהבה עצמית.

היום אני יודע שהכל מתחיל בלקבל את מה שיש, בלאהוב את מה שיש, בלקבל את עצמנו על הטוב והפחות טוב, ולאהוב בכל הכוח את עצמנו.

מאז אותו מסע מופלא עם עינת (אך גם קשה מפחיד ומפרך) התחלתי לחגוג בצורה יותר מפרגנת את ימי ההולדת שלי שעד אז הייתי מציין "בקטנה".

והתחלתי לברך את עצמי, ובהמשך את אהוביי ומכריי בברכה: "לחיי אהבה עצמית וכל הטוב שהיא מביאה". כי למדתי שהמפתח לכל הדברים הטובים והמשמעותיים שאנו מבקשים לעצמנו מתחילים בפירגון עצמי ובאהבה עצמית.

אז לכל מחפשי האהבה הזוגית -התחילו באהבה עצמית שתעזור לכם "לנקות" את כל מה שדבק בכם והפריע לזוהר הפנימי שלכם להראות ולמשוך את הפרטנר המתאים.

לכל מחפשי העבודה המתאימה – כנ"ל. אהבה עצמית תעזור לכם להפסיק להסכים להיות ספוג של מה שלא מדוייק עבורכם, ולאזור אומץ לצאת לדרכים חדשות.

לכל מחפשי המשמעות וההתפתחות – אותו הדבר בדיוק, מנה גדושה של אהבה עצמית תעזור לכם להתמקד ולדייק את עצמכם כדי שתוכלו לפרוח ולצמוח.

 אז כמו בימי הולדת, כך גם בראש השנה הזה, הברכה שלי אלייכם היא: " שתהייה לכם שנה של אהבה עצמית וכל הטוב שהיא מביאה"

 ואם בא לכם להתאהב קצת בעצמכם אז אחרי שלמדתי מאחת הטובות שיש, אני יכול לעזור גם בזה. אתם מוזמנים.

אשמח לשמוע מכם!

האם אתם מתחברים למה שכתבתי?

מה דעתכם על אהבה עצמית כנקודת פתיחה לזוגיות, לקריירה או עסק משגשג?

האם חוויתם אהבה עצמית או העדרה בחייכם?

כתבו לי כאן במייל חוזר או למייל : udi@udiarad.co.il

אני מבטיח לענות לכולם

ותזכרו, הרוב בחירה

אודי

להוספת תגובה